Відвідувачамadmin

OldCarLand – це найбільший технічний фестиваль України. Він відбувається двічі на рік – весною й восени. Його протягом шести років проводять у Державному музеї авіації імені О.К. Антонова у Києві по вул. Медова, 1.  

У фестивалі щоразу бере участь близько тисячі одиниць техніки. Її виставляють серед майже 100 літаків і гелікоптерів музею. 

Серед учасників – рідкісні ретроавтомобілі, мотоцикли, вантажівки, автобуси, військова техніка. Найстарішим автівкам заходу – понад 90 років. Чимало є машин, які належали відомим і впливовим людям, знімалися в кіно чи перебували на службі в держорганах.  Крім, цього на OldCarLand можна побачити машини й представників автомобільних організацій із інших країн.

Організовує захід клуб технічної класики OldCarService.

2019 року OldCarLand увійшов до Книги рекордів України як захід, де на одній локації збирається найбільша кількість старовинних машин в Україні. За відвідуваністю захід також є одним із найпопулярніших серед киян і гостей міста – на техніку приходить подивитися десятки тисяч людей..

У межах фестивалю завжди проходить ралі на старовинних авто, показ ретромоди за участю дизайнерів і моделей, конкурси водійської майстерності, а також “Елеганція” – коли власники ретроавтомобілів одягаються у вбрання епохи випуску своєї машини і презентують її на сцені заходу. Крім цього, можна побачити видовищний дрифт на спортивних автівках, побувати всередині відчинених літаків і покататися на деяких ексклюзивних автівках. Діти можуть взяти участь у змаганнях на педальних автомобілях або розважитися в дитячих секторах. Для дорослих працюють ресторанні локації, справжні авіасимулятори й відбуваються щогодинні активності за участі ексклюзивної техніки.

Більше інформації про фестиваль — у наших наступних анонсах!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЗАХОДІ

1) заборонено без дозволу власника автомобіля сідати у салон, відчиняти багажник і капот;
2) не дозволяється сідати на капот, крила чи багажник автомобіля, не обговоривши це із власником автомобіля;
3) заборонено заходити за встановлені огородження, на службову територію та у зону реставрації;
4) не можна підніматися на експонати;
5) не дозволяється залишати дітей без догляду;
6) заборонено проносити вогнепальну та холодну зброю, вибухові, хімічні й отруйні речовини, легкозаймисті рідини і предмети;
7) суворо заборонено курити у місцях, де в радіусі п’яти метрів більше однієї людини;
8) не можна організовувати й проводити несанкціоновані мітинги і демонстрації, політичні й рекламні акції, комерційні та інші види діяльності;
9) не дозволяється перебувати в нетверезому стані;
10) заборонено купатися у водоймах.