Відвідувачамadmin

OldCarLand – це унікальний фестиваль старовинної техніки, який вже має власні традиції, шанувальників і авторитет. Він проходить двічі на рік. Щоразу збирає сотні одиниць старовинної техніки. Особливого колориту фестивалю додають великі історичні реконструкції, змагання у водійській майстерності власників ретроавтомобілів і показові заїзди.
OldCarLand – це ідеальне місце для проведення вихідних із сім’єю та друзями. Можна буде не лише прослідкувати, як змінилися автомобілі за останні 100 років, а й взяти участь у десятках конкурсів і заходах. Цікаво буде і дітям. Для них  влаштують змагання на педальних машинках, проведуть майстер-класи із гри на барабанах. 

ЩО БУДЕ НА 9 ФЕСТИВАЛІ?

Сотні раритетних машин різних років випуску з’їдуться на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand. Він традиційно відбудеться восени. Але цього разу — на території ВДНГ біля метро Виставковий центр у Києві.
Це вже дев’ятий захід. Його організовує майстерня технічної класики OldCarServiсe і «проект Кофейбус».
Серед учасників – легковики, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 80 років. Багато із них збережені в єдиному екземплярі. Чимало буде унікальних моделей, які випускали протягом короткого часу, а також тих, що належали відомим і впливовим особам.

На OldCarLand працюватимуть ресторанні зони, розважальні дитячі сектори, виступатимуть музичні гурти на головній сцені. Відбуватимуться змагання на дитячих педальних машинках і різноманітні майстер-класи.
Родзинкою святкової програми буде виступ легендарного гурту Лейся песня.

ФЕСТИВАЛЬ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ З 09.00 — 20:00.

ЯК КУПИТИ КВИТКИ

У касах при вході на ВДНГ в інтернеті на Karabas.com

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФЕСТИВАЛІ

1) заборонено без дозволу власника автомобіля сідати у салон, відчиняти багажник і капот;
2) не дозволяється сідати на капот, крила чи багажник автомобіля, не обговоривши це із власником автомобіля;
3) заборонено заходити за встановлені огородження, на службову територію та у зону реставрації;
4) не можна підніматися на експонати;
5) не дозволяється залишати дітей без догляду;
6) заборонено проносити вогнепальну та холодну зброю, вибухові, хімічні й отруйні речовини, легкозаймисті рідини і предмети;
7) суворо заборонено курити у місцях, де в радіусі п’яти метрів більше однієї людини;
8) не можна організовувати й проводити несанкціоновані мітинги і демонстрації, політичні й рекламні акції, комерційні та інші види діяльності;
9) не дозволяється перебувати в нетверезому стані;
10) заборонено купатися у водоймах.