Інформація ЗМІadmin

OldCarLand – ЦЕ КОЛИ Є ЧОМУ ДИВУВАТИСЯ КОЖНОГО РАЗУ

OldCarLand – це найбільший фестиваль старовинної техніки в Україні. Він двічі на рік збирає понад 700 одиниць техніки, серед якої – мотоцикли, легкові автомобілі, вантажівки, автобуси, військові машини. Старовинні моделі привозять приватні власники, автоклуби, автомобільні музеї й організації зі всіх областей України та інших країн. Практично весь транспорт – на ходу. Техніку виставляють у Державному музеї авіації серед сотні літаків і гелікоптерів на 14 гектарах території.
Найстаріші учасники фестивалю – це зазвичай машини вироблені у 1920-1930-х роках. Із популярних автомобільних марок ХХ століття на OldCarLand представлені абсолютно всі. Це машини, німецького, французького, італійського, англійського, чеського, американського та радянського виробництва. Кожного фестивалю є унікальні машини ледь не в єдиному екземплярі, які презентують загалу вперше в Україні. Також завжди вдосталь моделей з історією, які належали відомим людям, знімалися у кіно чи мають високу вартість.
Окрім старовинних автомобілів на найбільшому технічному фестивалі є майданчик для тюнінгованих автомобілів, електромобілів і саморобних машин. Проходять змагання із автозвуку, водійської майстерності та знання автоісторії. Перед закінченням кожного фестивалю організатори визначають переможців серед учасників заходу в 36 номінаціях.