Інформація ЗМІadmin

OldCarLand – ЦЕ КОЛИ Є ЧОМУ ДИВУВАТИСЯ КОЖНОГО РАЗУ

Вітаємо, колеги-журналісти!

Щоб акредитуватися, зателефонуйте на номер 0937769165, надішліть СМС і приїжджайте до нас на вул. Медову, 1

При вході біля музею підійдіть до точки акредитації ЗМІ і отримайте бейдж “преса” для роботи на заході.

АКТУАЛЬНІ ФОТО ТУТ:

https://fex.net/ru/s/rpravxb

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

https://www.facebook.com/Oldcarland/?ref=bookmarks

https://www.instagram.com/oldcarland/

https://t.me/old_car_land19

https://www.youtube.com/channel/UCK-P8JUzW3kuLnUfv-bi4rA

КОРОТКО ПРО ЗАХІД

Сотні яскравих раритетних машин із 28 по 30 травня покажуть у Державному музеї авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1.
Захід організовує клуб технічної класики OldCarServiсe.
Традиційно на OldCarLand презентують унікальні й рідкісні моделі, яких раніше не демонстрували на подібних заходах.
Серед них – найсвіжіші роботи кращих українських майстерень із реставрації автомобілів, машини із приватних колекцій і музеїв, легковики, що належали відомим людям.
Також програмі — показ вражаючої експозиції радянських представницьких автомобілів перших осіб країни. Всі із цих машин — ексклюзивні й мають свою історію. Крім цього, кожен зможе познайомитися із культовими моделями початку минулого століття, технікою Другої світової війни, рідкісними мотоциклами та велосипедами. Будуть представлені й екзотичні для України італійські та британські моделі.

МОДЕЛІ, НА ЯКІ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Пропонуємо ознайомитися із «сімкою»найцікавіших технічних експонатів

1.Найстаріший «Запорожець»
Вперше на фестивалі покажуть найстаріший у світі ЗАЗ-965 «Запорожець» , зроблений у перші дні запуску виробництва. Має номер 186. У машини чимало відмінностей від пізніших всім відомих машин.

2. Останній лімузин СРСР в оригіналі
На заході представлять радянський лімузин ЗіЛ-115, яким возили свого часу керівника радянської України Володимира Щербицького. Ця машина ручного складання, має чимало цікавих технічних рішень і понад 10 шарів заводської фарби.

3. Перший у світі серійний автомобіль
Ford Т 1912 року приїде на фестиваль зі Львова. Автомобіль особливий тим, що його випустили за рік до серійного виробництва. У машини карбідні ліхтарі, дерев’яні колеса і характерний звук двигуна. Саме ця модель стала наймасовішою у світі на початку 20 століття. Їх продали понад 16 мільйонів одиниць.
4. Bentley сім’ї президента Кеннеді
Bentley S2 1959 року – перша модель Bentley з V-подібним 8-циліндровим двигуном. Його першими господарями була сімейна пара вихідців із Великобританії, про що свідчить іменна табличка в салоні з викарбуваними іменами. Також є свідчення, що машиною користувалися в оточенні американського президента Кеннеді.
5. Rolls-Royce імператора
Rolls-Royce Corniche III із відкидним верхом – єдиний в Україні автомобіль в подібному стані. Таких випустили тільки 452. Один з таких кабріолетів використовували як парадне авто імператора Японії.
6. Перший післявоєнний Peugeot
Peugeot-203 почали виробляти 1948 року. Він став першим автомобілем компанії після закінчення Другої світової війни.
Ба більше – з 1949 по 1954 рік взагалі єдина модель марки. А іще це перший Peugeot з несучим суцільно металевим кузовом.
7. Українська мототехніка 1940 –1990 років
Вперше представлять експозицію мототехніки, виробленої на території сучасної України. Одним із таких є КМЗ К-1Б «Киянин» 1949 р.в.Саме з цього легкого мотоцикла почалося виробництво на Київському мотозаводі. «Киянин» був копією німецького мотоцикла Wanderer SP1, частини якого постачали Німеччиною у ролі післявоєнних репарацій.

ЯК ПРОХОДЯТЬ НАШІ ЗАХОДИ

АНОНС ФЕСТИВАЛЮ

Сотні старовинних і рідкісних автомобілів зі всієї України покажуть на фестивалі OldCarLand!
Захід відбуватиметься 28-30 травня у Києві на території Державного музею авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1.
Всі ретромашини презентують під відкритим небом серед десятків літаків і гелікоптерів. Крім легковиків, можна буде побачити вантажівки, автобуси, мотоцикли, мотороллери, мопеди та велосипеди. У програмі – конкурси водійської майстерності на старовинних автомобілях, покази моди початку й середини ХХ століття, ралі на класичних транспортних засобах, змагання екіпажів у відтворенні різних епох. Захід організовує клуб технічної класики Old Car Serviсe.
«Родзинкою» цьогорічного фестивалю буде експозиція унікальних представницьких машин ручного збирання. На OldCarLand презентують радянські лімузини, якими їздили перші особи СРСР з 1940-х років по 1990-ті. Кожна із цих машин має історію, пов’язану із впливовими й відомими людьми та виконана в ексклюзивному варіанті. Серед таких – ЗіС-110 1946 року випуску. На цьому авто вперше в радянському автопромі встановили гідравлічні склопідйомники, одометр й інші сучасні на той час технічні пристрої. Одним із десятка вражаючих лімузинів рівня Rolls Royce є ЗіЛ-115  1978 року. Ним возили голову компартії України Володимира Щербицького. За 15 років випуску цієї моделі зробили тільки 106 таких ЗіЛів. Приїде на фестиваль і рідкісний автобус представницького класу ЗіЛ- 3207 «Юность», який відзначається високим рівнем комфорту.
Як завжди, на OldCarLand можна першими побачити найсвіжіші роботи реставраційних майстерень України. Цього разу на наш захід приїде відреставрований кабріолет Rolls Royce Corniche. Модель впродовж багатьох років випуску стала візитною карткою марки, що демонструє розкіш і функціональність Rolls Royce. Крім цього, буде змога познайомитися із Rolls Royce Silver Shadow 1969 року випуску, а також – із найбільш раннім «Запорожцем» ЗАЗ-965 з номером кузова 185.
Різноманітні автомобільні клуби та музеї покажуть на фестивалі машини, які їздили нашими дорогами понад 70 років тому. Чимало з них залишилися в єдиному екземплярі. Одна з таких Peugeot 203 1949 року в оригінальному стані. Це перша післявоєнна модель виробника. Вона має цікаву емблему бренду на капоті, яка не схожа на пізніші версії. Будуть також італійські, німецькі й американські машини цього періоду випуску.
Очікуємо чимало знакових моделей двоколісної техніки. Можна буде побачити перший мотовелосипед у СРСР, який виробили на Харківському велозаводі у 50-х роках, перший мотовелосипед Львівського мотозаводу, а також – лінійку мопедів “Карпати”, включно з останньою в історії версією «Карпати-4».
Традиційно для OldCarLand , на фестивалі пануватиме неповторна атмосфера для сімейного відпочинку, яскравих фото і неймовірного настрою.
Придбати квиток можна на сервісі karabas.com або в касах Державного музею авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1 у дні фестивалю. Вартість квитка – 150 грн