Інформація ЗМІadmin

OldCarLand – ЦЕ КОЛИ Є ЧОМУ ДИВУВАТИСЯ КОЖНОГО РАЗУ

Вітаємо, колеги-журналісти!

Щоб акредитуватися, зателефонуйте на номер 0937769165, надішліть СМС і приїжджайте до нас на вул. Медову, 1

При вході біля музею підійдіть до точки акредитації ЗМІ і отримайте бейдж “преса” для роботи на заході.

АКТУАЛЬНІ ФОТО ТУТ:

https://fex.net/ru/s/rpravxb

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

https://www.facebook.com/Oldcarland/?ref=bookmarks

https://www.instagram.com/oldcarland/

https://t.me/old_car_land19

https://www.youtube.com/channel/UCK-P8JUzW3kuLnUfv-bi4rA

КОРОТКО ПРО ЗАХІД

Сотні яскравих раритетних машин із 17 по 19 вересня покажуть у Державному музеї авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1.
Захід організовує клуб технічної класики OldCarServiсe.
Традиційно на OldCarLand презентують унікальні й рідкісні моделі, яких раніше не демонстрували на подібних заходах.
Серед них – найсвіжіші роботи кращих українських майстерень із реставрації автомобілів, машини із приватних колекцій і музеїв, легковики, що належали відомим людям.
Також програмі — показ вражаючої експозиції радянських представницьких автомобілів перших осіб країни. Всі із цих машин — ексклюзивні й мають свою історію. Крім цього, кожен зможе познайомитися із культовими моделями початку минулого століття, технікою Другої світової війни, рідкісними мотоциклами та велосипедами. Будуть представлені й екзотичні для України італійські та британські моделі.

МОДЕЛІ, НА ЯКІ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Пропонуємо ознайомитися із «сімкою»найцікавіших технічних експонатів

1.Найстаріший «Запорожець»
Вперше на фестивалі покажуть найстаріший у світі ЗАЗ-965 «Запорожець» , зроблений у перші дні запуску виробництва. Має номер 186. У машини чимало відмінностей від пізніших всім відомих машин.

2. Останній лімузин СРСР в оригіналі
На заході представлять радянський лімузин ЗіЛ-115, яким возили свого часу керівника радянської України Володимира Щербицького. Ця машина ручного складання, має чимало цікавих технічних рішень і понад 10 шарів заводської фарби.

3. Перший у світі серійний автомобіль
Ford Т 1912 року приїде на фестиваль зі Львова. Автомобіль особливий тим, що його випустили за рік до серійного виробництва. У машини карбідні ліхтарі, дерев’яні колеса і характерний звук двигуна. Саме ця модель стала наймасовішою у світі на початку 20 століття. Їх продали понад 16 мільйонів одиниць.
4. Bentley сім’ї президента Кеннеді
Bentley S2 1959 року – перша модель Bentley з V-подібним 8-циліндровим двигуном. Його першими господарями була сімейна пара вихідців із Великобританії, про що свідчить іменна табличка в салоні з викарбуваними іменами. Також є свідчення, що машиною користувалися в оточенні американського президента Кеннеді.
5. Rolls-Royce імператора
Rolls-Royce Corniche III із відкидним верхом – єдиний в Україні автомобіль в подібному стані. Таких випустили тільки 452. Один з таких кабріолетів використовували як парадне авто імператора Японії.
6. Перший післявоєнний Peugeot
Peugeot-203 почали виробляти 1948 року. Він став першим автомобілем компанії після закінчення Другої світової війни.
Ба більше – з 1949 по 1954 рік взагалі єдина модель марки. А іще це перший Peugeot з несучим суцільно металевим кузовом.
7. Українська мототехніка 1940 –1990 років
Вперше представлять експозицію мототехніки, виробленої на території сучасної України. Одним із таких є КМЗ К-1Б «Киянин» 1949 р.в.Саме з цього легкого мотоцикла почалося виробництво на Київському мотозаводі. «Киянин» був копією німецького мотоцикла Wanderer SP1, частини якого постачали Німеччиною у ролі післявоєнних репарацій.

ЯК ПРОХОДЯТЬ НАШІ ЗАХОДИ

https://www.youtube.com/watch?v=ZIrsIn2bas4&t=19s

АНОНС ФЕСТИВАЛЮ

Увага! Зовсім скоро стартує осінній Old Car Land !

Найбільший технічний фестиваль відбудеться з 17 по 19 вересня. Місце зустрічі незмінне —  Державний музей авіації ім О.К. Антонова по вул. Медова, 1 у Києві.

Там, під крилами літаків і гвинтами гелікоптерів, ми збираємо сотні  старовинних автомобілів із усієї України. Чимало із них відіграли непересічну роль в історії і належали відомим людям.

На  OldCarLand можна буде побачити під час руху моделі, яким понад 80 років, найстаріші велосипеди, мопеди, моторолери, мотоцикли й  свіжі роботи кращих реставраційних майстерень.

Тема осіннього  OldCarLand – “Зроблено в Україні”! Саме на нашому фестивалі будуть машини, з яких починався автопром на території нашої країни, моделі, що стали народними та знаковими для кожної сім’ї.

У програмі фестивалю — презентації вражаючих машин, конкурси водійської майстерності на ретротехніці, конкурс “Елеганція”, покази ретромоди, змагання серед дітей на педальних машинах і багато іншого.

Під час проведення  OldCarLand діятимуть десятки різноманітних локацій і масштабних фотозон. На них буде цікаво всім, не залежно від віку та інтересів!

Більше інформації про фестиваль — у наших наступних анонсах!