Стало відомо, що чекає відвідувачів на осінньому OldCarLand

Categories:news
admin

21 вересня команда OldCarLand провела прес-конференцію у інформаційній агенції України УНІАН. Розповіли на ній про деякі “родзинки” заходу, майбутній музей транспорту, перспективи й реальний стан справ на ринку старовинної техніки. Презентували законопроект, над який більше року працювали всі зацікавлені в розвитку ретроруху в Україні.

7-й OldCarLand традиційно пройде у Державному музеї авіації. Туди звезуть понад 900 одиниць техніки. Всю розставлять між сотнею літаків і гелікоптерів.

Серед них найстаріші й найекзотичніші моделі, які тільки можна побачити на подібних заходах. Наприклад, цьогоріч вперше представлять громадськості репліку одномісного Morgan Runabout 1909 року з електродвигуном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМАНДА OLDCARLAND ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ НА LEOPOLIS GRAND PRIX 2017

Серед найстаріших – перший масовий німецький автомобіль Opеl P4 1930-х років, американські De Soto 1939 року, Buick 1937 року та інші. Будуть цивільні й військові машини часів Другої Світової війни – німецькі Opel Super-6 1941 року, Мersedes-Benz-770D 1943 року, американський Willys MB 1940-х, радянська вантажівка ГАЗ АА.

ВІДЕО З ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ТУТ: Прес-конференція OldCarLand в УНІАН

Широко буде представлена лінійка автомобілів, вироблених у 1950-х-1950-х роках. Із машин цих років випуску покажуть багато рідкісних модифікацій. Скажімо, буде два представницьких ЗІС-110 1950-х років випуску, який розробляли для Сталіна. Із радянських машин будуть представлені повнопривідні версії серійних легковиків, які випускали невеликими партіями, – це “Москвич-410Н”, який випускали 1955року, а також – “Побєда” – ГАЗ-72.

Три машини стали символами фестивалю й потрапили на офіційну афішу – це оригінальна “Побєда” ГАЗ-20 у кузові кабріолет, єдиний збережений автобус ЛАЗ-695 1961 року та представницький ЗІЛ-115  1978 року випуску, на якому возили голову компартії України Щербицького. На минулому фестивалі авто виграло Пран-прі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДБУВСЯ МАСШТАБНИЙ ПАРАД СТАРОВИННИХ АВТОМОБІЛІВ У КИЄВІ

Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони та Міністерства інфраструктури. Неповторну атмосферу свята й гуркоту двигунів доповнять легендарні танки Т-34,Т-55,Т-76 та інші не менш цікаві зразки бойової техніки. Крім того привезуть кабріолети ГАЗ-14 “Чайка”, які раніше виїжджали тільки на державні паради.

Три машини стали символами фестивалю й потрапили на офіційну афішу

Практично повною буде лінійка вітчизняних автобусів ЛАЗ. Їх виставлять у вигляді еволюції – від найстарішої моделі до найновішої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: OLDCARLAND ПІДТРИМАВ ПАРАД ТРАМВАЇВ

 Родзинкою фестивалю стане те, з чого розпочинався завод ЛАЗ, – автокран ЛАЗ-690 на шасі автомобіля ЗІЛ. Таких автомобілів залишилися одиниці. Ще дві цікаві машини, порівняно нові автобуси: ЛАЗ А-183 Д4 та ЛАЗ-гармошка. Також телеканал “UA:перший” виставить свій робочий автобус з усією апаратурою.

ФЕСТИВАЛЬ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ З 09.00 — 20:00. Вхід коштуватиме 100 грн, для дітей віком до 12 років – безкоштовно.