Відбулася офіційна прес-конференція у літаку ІЛ-86

Categories:news
admin

Сьогодні, 29 вересня, організатори найбільшого технічного фестивалю OldCarLand провели прес-конференцію для журналістів на борту літака Іл-86 у Державному музеї авіації.

У ході зустрічі із журналістами Вадим Навроцький, Павло Лозовенко і Володимир Мукан розповіли, що чекає відвідувачів на 7-му   OldCarLand. Також виступив директор Державного музею авіації Юрій Зіатдінов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМАНДА OLDCARLAND ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ НА LEOPOLIS GRAND PRIX 2017

Вадим Навроцький наголосив під час презентації фестивалю, що найповніша у світі колекція вітчизняних автобусів ЛАЗ цього разу поповнилася цікавими моделями – автокраном ЛАЗ-690 на шасі вантажівки ЗІЛ. З цієї моделі завод починав виробництво транспорту. А також – комфортабельним міжміським автобусом “Лайнер-12”.

Павло Лозовенко розповів про унікальні автомобілі, які не можуть не здивувати. Це рідкісний спортивний Mercedes-Benz 190SL 1958 року, унікальний американський автомобіль  De Soto 6 1939 року випуску, представницький кабріолет “Чайку” ГАЗ-14-05, яка возила всіх міністрів оборони України під час державних парадів.

Однак це далеко не повний перелік автомобілів, які вже можна було побачити у перші години заходу. Свої місця вже зайняли цивільні та військові машини часів Другої Світової війни – німецькі Opel Super-6 1941 року, Мersedes-Benz-770D 1943 року, американський Willys MB 1940-х, радянська вантажівка ГАЗ АА. Широко представлена лінійка автомобілів, вироблених у 1950-х-1960-х роках. Із машин цих років випуску є багато рідкісних модифікацій. Цікавим експонатом є представницький ЗІС-110 1950-х років випуску, який розробляли для Сталіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДБУВСЯ МАСШТАБНИЙ ПАРАД СТАРОВИННИХ АВТОМОБІЛІВ У КИЄВІ

Буде що подивитися і любителям потужних американських машин. Очікуються легендарні Ford Mustang Boss 302 1970 року, Dodge Charger 1971 року випуску і дуже рідкісний Plymouth Hemi ‘Cuda.

“Недарма фестиваль вже не перший рік проходить у Державному музеї авіації. Любов до шуму двигунів і прагнення зберегти історію – це спільні цінності як для організаторів  OldCarLand, так і для адміністрації Державного музею авіації”, – резюмував  Юрій Зіатдінов.