Останній полноразмернік

Categories:news
pressa

Одним з найцікавіших експонатів OldCarLand став унікальний останній повнорозмірний кабріолет Chevrolet Caprice Classic 1975 роки (випущено 8349 штук). У 1976-му році, на жаль, кабріолети Chevy таких розмірів вже не випускали. А в 1977-му не стало і повнорозмірних General Motors. Це сталося через нових стандартів на чистоту вихлопу. Через що довелося вводити каталізатори. А також через побоювання, що уряд в угарі заборонить заодно і кабріолети (цього, до речі, не сталося).

Ford «Т»

Панель приладів з чітко окресленою водійських зоною.

Потужність найбільшого 7,5 літрового мотора впала до 215 к.с. при 4000 об / хв., що було навіть соромно друкувати в каталогах. Цікаво, що у пікапів з таким же мотором потужність сягала 240 к.с. За умови, що їх повна маса вище 2,7 т. В результаті деякі вантажівки стали їздити навіть швидше, ніж … Chevrolet Corvette! Це була катастрофа. Після цього американський автопром старої школи став надбанням історії.

Особливості: дискові вентильовані гальма в базі і захист дверей від бокового удару

Caprice – це топмодель відділення Chevrolet, за рівнем комфорту майже не поступається Cadillac. Рульове з гідропідсилювачем із змінним передавальним числом, кілька типів повністю пружинної підвіски (від спортивної до суперм’якої), кондиціонер і круїз-контроль в базі, магнітофон для картридж-касет і … радіостанція – за додаткову плату. Подумали тоді і про безпеку. Дверцята захищені силовими елементами від бокового удару. У Європі до такого прийшли набагато пізніше …


Сторінка з дилерського каталогу. Тонкі спиці на колесах (точніше на ковпаках) – цілком заводська комплектація!