Спляча красуня: Dodge D19, що очікує реставрації

Categories:news
pressa

Серед експонатів ювілейного фестивалю Old Car Land можна побачити не тільки автомобілі в ідеальному стані, а й такі, що тільки-но потребують реставрації. І в цьому є особлива краса – дивитися на купу іржавого заліза, яке колись було автомобілем і яке через деякий час знову засяє хромом й новою фарбою.

 
Яскравий приклад – седан Dodge D19, який наразі мало в чому нагадує себе колишнього. Ця модель випускалася в США на початку 1940-х років й належало до середньго класу – так званого бізнес-сегменту за сучасною класифікацією. Зараз від автомобіля зберігся лише кузов та частково приладова панель, а от двигун та салон безповоротно втрачені. Дивлячись на залишки автівки, розумієш, як багато часу та праці знадобиться, що повернути Dodge до оригінального вигляду.

   

Але надія завжди є. Тим більше, що відомий український історик Володимир Вінник зміг віднайти архівні фотографіїї саме цієї машини, зроблені невдовзі після того, як вона опинилася в Україні. За попередньою інформацією, цей Dodge колись належав голові Київзеленбуду.