Стартує перший автопробіг “Шукачі пригод”

Categories:news
admin
Найбільший технічний фестиваль OldCarLand разом із Музеєм Шереметьєвих організовує пробіг “Шукачі пригод”! Його учасники на старовинних машинах проїдуть мальовничими місцями України !
10 жовтня о 9:30 від заправного комплексу Marshal на Житомирській трасі (https://maps.app.goo.gl/d4Z2zwaokn4ykm8Q9)
колона ретромашин вирушить до історико-культурного комплексу «Замку Радомисль» у місті Радомишлі Житомирської області, що за 110 кілометрів від Києва. Це єдиний у світі унікальний Музей української домашньої ікони та старожитностей, де можна побачити понад 5 тисяч витворів мистецтва. Замок, разом із історичними пам’ятками Львова, Луцька, Рівного та Києва, включений у туристичний маршрут «Великий культурний шлях Ради Європи».
Крім цього, кожен учасник пробігу побачить легендарний палац графа Станіслава Дуніна-Вонсовича, будівлю старовинної дерев’яної школи початку ХХ століття, зможе відвідати етнографічний центру «Поліська хата».
Серед машин пробігу будуть раритетні моделі різних країн виробництва і років випуску. Їхні власники зможуть у чудовій атмосфері однодумців поспілкуватися, згадати весь активний сезон цього року й отримати незабутні враження від поїздки!
Пробіг на раритетному транспорті історичними пам’ятками покликаний привернути увагу до збереження нашої історії та унікальних місць нашої України!
Запрошуємо всіх охочих до участі в заході!
Щоб зареєструвати автомобіль для пробігу, надішліть на Viber 0937769165
фото своєї машини, вкажіть її назву, модель, рік випуску. А також – своє ім’я і прізвище.
Телефон для довідок 0937769165.