Відбувся перший автопробіг “Шукачі пригод”

Categories:news
admin

Вчора відбувся пробіг на ретроавтомобілях “Шукачі пригод”.
Його організував найбільший технічний фестиваль OldCarLand разом із Музеєм Шереметьєвих.


Три десятка учасників на класичній техніці проїхалися мальовничими місцями Київської та Житомирської області.


Колона машин стартувала від заправного комплексу до села Ставки Житомирської області. Там автомобілісти мали унікальну змогу побачити перші в історії ХХ століття українські печатки із тризубом.

Цінну експозицію спеціально привезли перед візитом організованої групи учасників пробігу. Печатки презентували палаці графа Станіслава Дуніна-Вонсовича – будівлі із цікавою історією. Саме там зростав і виховувався ад’ютант Наполеона Бонапарта.


Крім цього, кожен побачив двоповерхову старовинну дерев’яну школу, яка досі функціонує в селі, мав можливість побувати в етнографічному центрі «Поліська хата» та відпочити разом із однодумцями за смачним обідом зі свіжими шашликами та великим різновидів соковитих фруктів.


Згодом колона ретроавтомобілів вирушила до історико-культурного комплексу «Замку Радомисль» у Радомишлі Житомирської області. Там кожен із учасників нашого заходу побачив найбільшу в Україні колекцію ікон, їх налічують близько 5 тисяч одиниць, ознайомився із різноманітною колекцією українських рушників, старовинних речей побуту й побачив, як виготовляють папір.


Під час нашого пробігу відчувалося, що кожен із учасників отримує величезне задоволення за кермо своїх авто. При цьому, даруючи його іншим. Адже вздовж доріг різного значення кожного села і міста, які ми проїжджало, було чимало захоплених людей яскравим видовищем із рідкісних старовинних машин.

Приємно, що перший пробіг “Шукачі пригод” вдався! Ми вдячні особисто Олексій Шереметьєву за співпрацю й підтримку, а також старості Ставецького старостинського округу Радомишльської громади за чудові умови для учасників і якісно організовану експозицію біля історичної будівлі.