Старовинні легковики, рідкісні українські автобуси, раритетні мотоцикли – 1000 машин покажуть на OldCarLand

Categories:news
admin

Сотні ексклюзивних та раритетних машин різних випусків років з’їдуться на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand. Він відбудеться восени – 28-30 вересня. Але цього разу – на території ВДНГ, поблизу якої станція метро Виставковий центр. Це вже дев’ятий захід. Його організовує клуб технічної класики OldCarServіse і “проект Кофейний”.

Серед учасників OldCarLand – легковики, вантажівки, автобуси, мото- та велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 80 років. Багато їх збережено в єдиному екземплярі. Своїм ходом приїде чимало моделей, які випускаються протягом короткого часу невеликими партіями, – це перехідні, дрібносерійні та експериментальні машини. Також можна буде побачити автомобілі, що належать відомим і впливовим особам. Представляти повну лінійку радянських представницьких машин 1940-х – 1990-х років випуску. Серед них – ЗИС, ЗИМ, ЗИЛ, ГАЗ. Крім цього, можна буде помилуватися як розкішними Maserati, Rolls-Royce, Mercedes-Benz, так і спортивними легковиками 1970-1980-х років виробництва. Декілька рідкісних європейських машин зараз відновлюють саме до відкриття OldCarLand, їх перша поїздка стане виїздом на подіум фестивалю. Масивні американські Oldsmobile,

На OldCarLand представлять найповнішу колекцію пасажирської техніки в Україні. Прийдуть унікальні ЛАЗи, збережені в єдиному екземплярі. Такі неможливо побачити ні на наших дорогах, ні в автомузеях світового рівня.

Відбудуться майстеркласи з відновлення автомобілів на події фестивалю. Спеціалісти покажуть, як проходить лужиння кузова машини і демонструють встановлення та зняття скла.

Спортивний напрямок доповнюють видовищні заїзди ралійних машин. Ціліх три дні на спеціально відведений майданчику гонщики дрифтують, виконають складні маневри та каратимут відвідувачів. В рамках фестивалю відбудеться ралі на старовинних автомобілях і пройде конкурс елегантії – коли власники машин будуть одягнуті у вбрання епохи випуску авто. Наймолодші учасники можуть також зіткнутися, але на педальних машинах. Переможці отримають призи.

Також виступає гурт “Лейся Песня”. Працюватимуть ресторанні зони, розважальні дитячі сектори.

ФЕСТИВАЛЬ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ  З 09.00 – 20.00.
ВАРТІСТЬ КВІТКА  – 120 грн. Для дітей віком до 12 років і учасників бойових дій вхід безкоштовний