Переможціadmin
Переможці у різних номінаціях OldCarLand 2017 (весна)
1. Найкраще збережене вітчизняне авто – ВАЗ-2101, Андрій Балашов
2. За найкращу реставрацію іноземного авто
Перше місце: Mercedes-Benz W115, Віталій Шалавинський
Друге місце: Citroen CX,  Микола Пахлюк
Третє місце:  Mercedes-Benz, Porsche, Сергій Біба
3. За найкращу реставрацію вітчизняного авто
                Перше місце: ГАЗ-23, «Автокласика»
                Друге місце: «Москвич-408», Український військово-історичний музей
                Третє місце: ГАЗ-21, Станіслав Пасічник
4. Найкращий мотоцикл фестивалю  – DKW NZ350, майстерня DCS
5. Найкращий автобус  – ЛиАЗ 677М, Трипільса ТЕС
6. Найкраща вантажівка фестивалю – ГАЗ АА, Олексій Соколов
7. Найстаріше авто – Opel Super 6, Ігор Гусарєв
8. Найстаріший мотоцикл фестивалю  – Motokonfort 1925 року випуску, Олександр Фролов
9. За вклад у розвиток ретроруху – «Кузница тест-драйвов»,  Максим Красильников
10. За найстильнішу експозицію – Віталій Панічерський
11. За наполегливість у реставрації – Dodge, Дмитро Цибулін
12. За найкращий тюнінг вітчизняного авто – ЗАЗ-1102 «Таврія», Руслан Коптелець
13.  За найдовший пробіг – естонці Пееп Кріцберг  Mercedes-Benz -220, Вальтер Сунт  Ford Fairlane 1963 року
14. Найстильніший екіпаж – Олександр Карасьов, Opel Blitz, Mercedes-Benz G-класу.
15. Гран-Прі – ЗИЛ-115, Ігор Лащенко
16. Приз глядацьких симпатій – Benz Patent-Motorwagen, Автомобільний дім Україна
17. Найелегантніше авто – Citroen DS,  «Майстерня DСS»
18. За активну клубну підтримку – клуб «ЗАЗ-Козак»
19. Партнер фестивалю – Львівський Автобусний Завод, Ігор Чуркін
20. Кращий тюнінг іноземного авто – Toyota AE 86, Андрій Говоров
21. Найкращий саморобний автомобіль –  «Валентина» Микола  Тараканов
22. Найкращий спец автомобіль –  ВАЗ2102, Український військово-історичний музей
23. Найрізноманітніша експозиція – клуб із Харкова  «Самоход»
24. Найяскравіша експозиція – клуб із Запоріжжя «Александровський»
25. За популяризацію автомобілів країн Східної Європи  – клуб із Запоріжжя «Фаетон»
26. Кращий автомобіль експозиції «Авто, що змінили світ» – Benz Patent-Motorwagen
27. Наймолодший автоклуб України – «Татра-клуб»
28. Найстаріший клуб України – «Автоветеран»
29. Найбільш бойовий автомобіль – Dodge, історичний клуб «Цивілізація», Мясников Максим
30. Найстаріший велосипед – ЛВЗ 1958 року, Євген Смірнов
31. Найкращий фуд-корт – Food truck family, Андрій Кирик
32. Найкращий моторолер – «Тула 200 м»
33. Найкращий музикант – «Музикашки-барабашки»
34. Найкращий велосипед – «Кастом», veiki.ua
35. Найстаріша вантажівка – ГАЗ АА 1937 року випуску, Український військово-історичний музей
36. Найкраще збережений іноземний автомобіль – Mercedes-Benz W116, Саєнко Тарас

Title

Змагання з Майстерності фігурного водіння
1 сесія
клас F
1 місце Ростислав Вдовенко ЗАЗ-968А
2 місце Володимир Штанге ЗАЗ-968М
3 місце Михайло Шолом Wartburg-353
клас G
1 місце Михайло Шолом ЗАЗ-965
2 місце Олексій Круглов ЗАЗ-965АЕ
3 місце Олексій Малин ЗАЗ-965А 1967
Абсолют
1 місце Ростислав Вдовенко ЗАЗ-968А
2 місце Штанге Володимир ЗАЗ-968М
3 місце Михайло Шолом ЗАЗ-965
2 сесія
клас F
1 місце Павло Лозовенко Москвич-407 1958
2 місце Михайло Шолом ЗАЗ-965
3 місце Володимир Савченко ГАЗ-51А
клас G
1 місце Павло Лозовенко Іж-2125
2 місце Владислав Шабас ВАЗ-21011
3 місце Павло Лозовенко Buick Park Avenue
клас Автобуси
1 місце Володимир Савченко Ikarus-256
2 місце Ігор Царенко Ikarus-256
Абсолют
1 місце Павло Лозовенко Москвич-407
2 місце Павло Лозовенко Іж-2125
3 місце Михайло Шолом ЗАЗ-965