Переможціadmin

Переможці у різних номінаціях OldCarLand-2019 весна

  1. Приз глядацьких симпатій

Chevrolet Corvette

1993 рік випуску

Віротченко Андрій      

 

2) Найкраща збереженість іноземного авто

Rolls-Royce Silver Spirit

1984 рік випуску

Удовиченко Сергій

 

3) Найкраща військова техніка фестивалю

Танк Т-34-85

1945 рік випуску

Райський Валерій

 

4) Найдовший пробіг по Україні

“Москвич 412” 

1969 рік випуску

Афанасенко Валентина  

 

5) Найрідкісніше авто

Alfa Romeo Giulia

1975 рік випуску

Недвецький Анатолій   

 

6) Найкраща вантажівка фестивалю

Opel Blitz

1941 року випуску

Георгій Шумський          

7) Найстаріше авто фестивалю

Ford Model T

1912 року випуску

Дмитро Степанов       

 

8) За наполегливість у реставрації

ГАЗ-3102 “Волга”

1993 рік випуску

Дмитро Кулик    

 

9) За створення кращого кастомного автомобіля

ГАЗ-53 Hot Rod

1981 рік випуску

Руснак Сергій    

 

10) Найкраща реставрація іноземного авто

 

1 місце

Fiat-500

1957 року випуску

Шапкін Сергій    

 

2 місце

BMW-728

1985 року випуску

Гуцима Віталій      

 

3 місце

Fiat-126 Р

Музей техніки “Фаетон”   

 

11) Найкраща реставрація вітчизняного авто

 

1 місце

ГАЗ-21 “Волга”

Компанія “Автокласика”   

 

2 місце

ВАЗ-2102

1976 р.в.

Шумський Анатолій    

3 місце

“Москвич-407”

1958 року випуску

Захарченко Олександр 

 

12) Найбільша експозиція фестивалю

ВАЗ, ГАЗ, АЗЛК, ЗАЗ, ИЖ, КаВЗ та ін.

Проект “Кузница тест-драйва”

 

13) Найкращий спецавтомобіль фестивалю

БАТ-2

1987 року випуску

Гальчинський Анатолій 

 

 

 

14) Автомобіль-кіногерой

Opel Admiral

1939 р.в.

ТК “Самоход” Владислав Гридасов  

 

15) За активну клубну підтримку

Клуб “Citroen”

1984 р.в.

Бондаренко Богдан    

 

16) Найкращий автобус фестивалю

Ford F-550

2002 р.в.

Лук’яненко Георгій

 

17) Найкраща збереженість вітчизняного авто

ВАЗ-2101 “Жигулі”

1979 року випуску

Новосьолов Олександр   

 

 

18) Найменший автомобіль фестивалю

Arola-20

1982 року випуску

Технічний музей “Фаетон”    

 

19) Найстаріший мотоцикл фестивалю

BMW R-71

1940 р.в.

Шишацький Володимир

 

20) Найкращий мотоцикл фестивалю

Jawa 250-559

1964 року випуску

Павлов Владислав   

 

21) Гран-Прі фестивалю

Fiat-500

    1957 року випуску

Шапкін Сергій  

 

22) Наймолодший організатор

Соломія Нікітіна