Про фестивальadmin

Перший фестиваль із неповторною атмосферою OldCarLand, ексклюзивними автомобілями й сонячним настроєм відбувся 1 червня 2014 року в Голосіївському районі столиці – на території стадіону Національного університету біоресурсів і природокористування.  Захід називався «Кава по-київськи». Його організували Вадим Навроцький, власник проекту «Кофейбус» із друзями. Тоді з’їхалося понад 40 машин. Майже всім було більше 30 років. Серед них представили відновлені автобуси ЛАЗ і ПАЗ, радянські старовинні автомобілі та німецькі. Одним із найбільш рідкісних і розкішних був британський Bentley S2. Багато відвідувачів зупинялися роздивитися французький  Citroеn 2CV 1981 року випуску. Такий виробляли 49 років. Машина має просту конструкцію, передній привід і незалежну підвіску всіх коліс.

Минуло 2 місяці й у столиці відбувся ще масштабніший захід — Old Car Fest. Його провели 3 серпня на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури по вул. Освіти. Організував фестиваль  Вадим Навроцький і Павло Лозовенко, керівник клубу старовинної техніки Оldсarservice. На стадіон з’їхалося понад 200 машин із всієї України. Серед них були не лише відомі радянські моделі, а й німецькі, американські, англійські, французькі, італійські, чеські.
Вперше в Київ із Запоріжжя привезли єдиний в Україні RollsRoyce Phantom ІІ 1929 року випуску. Це один із найдорожчих автомобілів виставки. Експерти оцінюють його вартість у $1 млн. Також на фестивалі показали відреставрований BMW-2000 1967 року із автоматичною коробкою передач та найпотужніший у світі кабріолет Cadillac Eldorado 1972 року випуску із двигуном потужністю 400 кінських сил.
«Нам важливо було, щоб це була не строга виставка старовинної техніки, а яскравий душевний захід із особливою атмосферою. І він вдався. Задоволеними лишися всі – і відвідувачі, і власники старовинних машин», — сказав тоді Вадим Навроцький.
З 2015 року фестиваль змінює назву на OldCarLand і локацію. Його починають проводити у Державному музеї авіації на вул. Медова двічі на рік – весною і восени. З кожним наступним заходом кількість техніки збільшується. Наприклад, фестиваль весни 2017 року загальноукраїнський рекорд – на нього приїхало 911 учасників із України та інших держав.