Команда OldCarLand отримала перемогу на Leopolis Grand Prix 2017

Категории:news
admin
Відбулися перегони на старовинних автомобілях. Їх організували у рамках проведення фестивалю ретроавтомобілів Leopolis Grand Prix 2017. У гонках взяло участь понад 5 десятків машин. Всі мали зробити 4 кола трасою «Львівський трикутник», викладеною бруківкою. При цьому кожне коло треба було пройти за 310 секунд.
Машини організатори поділили за класом. У кожному був екіпаж із пілота й штурмана. На старті видавали спеціальний GPS-блок, він фіксував швидкість машин, час прибуття й відправлення. Перемогу отримував той екіпаж, який мав більшу кількість балів. У них сумувалися час, дотримання правил проїзду траси та інші показники.
Перше місце у класі С посіла Tatra 613 1976 року під номером випуску із клубу технічної класики Old Car Service. Її пілот Сергій Варенко і його штурман Ігор Воровський вдруге отримують кубок за кращий результат. Друге місце у класі С посів також автомобіль цього клубу – коричневий Mercedes-Benz w116 із пілотом Павлом Лозовенком і штурманом Вадимом Навроцьким.
Нагадаємо, команда OldCarLand щорічно бере участь у фестивалі Leopolis Grand Prix 2017 – привозить у Львів найцікавіші моделі та змагається на трасі «Львівський трикутник».

Добавить комментарий

Name*
Email*
Url
Ваше сообщение*

Вы так же можете использовать следующие HTML тэги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>